Tréninkový program 21 dní po Základním kurzu Novinka!

Jaké by bylo umět používat paměťové techniky, které jste se naučili na Základním kurzu, úplně automaticky v běžném životě?

Na Základním kurzu Školy paměti jste si vyzkoušeli, že paměťové techniky opravdu fungují. Možná si ale nejste jistí, jak je správně trénovat dál, tak aby se staly běžnou součástí vašeho života a trénink vás stále bavil?

Máme pro vás řešení: nechte se od nás i dál tréninkem vést! Vytvořili jsme tréninkový program, který vás den po dni provede 21 dny tréninku a pomůže vám udělat z trénování paměti zvyk.


David Bíža

Moc se mi to líbilo. Ráno jsem se vždy těšil, jak to na mě v emailu bliká :) Dávkování cvičení je tak akorát, když člověk chce není problém to zvládat. Oceňuji, jak systém vychází uživateli vstříc, to málokteré aplikace nabízí. To co jste vytvořili, gratuluji, skvělá práce!

David Bíža

Denisa

Trénování je super, je to zábavné a zajímavé. Líbí se mi, že máte aplikaci propojenou s emailem a hlídáte trénující. Zadání jsou srozumitelná, aplikace se ovládá jednoduše, celkově mi přijde uživatelské prostředí skvělé.

Denisa

David Hastík

Nebudu vůbec zastírat, že to bylo pro mě těžké! Ale vytrval jsem. A nyní jsem tomu rád. Opravdu jsem se posunul. Jak v tom, co jsem se naučil, tak v tom, že jsem si TO zažil. Program tedy mohu jen doporučit. Všichni si věřte a určitě to dáte.

David Hastík

Jak to funguje?

  • Každý den po dobu 21 dní vám přijde e-mail, ve kterém bude popsáno, co budete trénovat. Jednotlivé techniky budou znovu vysvětleny a předvedeny na konkrétních příkladech. Upozornění e-mailem dostanete také když náhodou na trénink zapomenete.
  • Nehledejte papír ani tužku, trénovat budete přímo v naší aplikaci. Trénujte pohodlně kdekoliv a kdykoliv, když máte chvíli volného času - doma u počítače, v čekárně u doktora nebo třeba na mobilu cestou do práce nebo do školy.
  • Trénink obvykle nezabere více než 15 minut. Využijte svůj volný čas efektivně!

Proč zrovna 21 dní?

My ve Škole paměti jsme přesvědčeni, že skutečné změny a osvojení nových návyků přichází právě po 21 dnech. Velmi častou chybou začátečníků je, že s tréninkem po pár dnech přestávají, protože hned rychle nevidí výsledky. Základním předpokladem úspěchu je ale vydržet - a s tím vám pomůže náš program. Vydržíte cvičit 21 dní a máte vyhráno!

Jen 15 minut denně a stanete se mistry paměťových technik!

Koupit program 21 dní po Základním kurzu


500

= pouze 24 denně!

100% ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ


KOUPIT NYNÍ

Tajemství úspěchu člověka spočívá ve zvyku dělat to, co neúspěšní lidé dělají neradi.

Jackson King

Miroslav Jedlička

Sám za sebe mohu říct, že jsem se zlepšil, jsem rychlejší, rychleji se mi zobrazují obrazy, takže tuto aplikaci hodnotím pozitivně. Ukázala mi, co vše bych měl trénovat a jak. Samozřejmě budu intenzivně trénovat a určitě se přihlásím na kurz pro pokročile. Tímto Vám děkuji.

Miroslav Jedlička

Lenka Rucká

Chtěla bych Vám poděkovat za tuto aplikaci. Jsem na mateřské se dvěma malými dětmi a tento program mi pomohl dodat sebedůvěru. Každý den jsem se těšila na email a úkoly, které jste připravili. (Po nočním krmení syna jsem nahlédla do mejlu a někdy se i v noci pouštěla do úkolů :-)). Ještě jednou děkuji.

Lenka Rucká

Luboš Fleischmann

Jsem nadšen, jak jsem se zlepšil. Chytlo mě to a bojuji se sebou jak se dá. Také se těším na aplikaci ohledně jazyků, hned jak bude k dispozici, tak se přihlásím a půjdu do toho. Děkuji Vám za změnu mého každodenního života v tom smyslu, že vlastně už měsíc každý den trénuji svou paměť a jsou patrné výsledky.

Luboš Fleischmann

Co všechno si v programu procvičíte?

Znovu si zopakujete základní principy jednotlivých paměťových technik a jejich použití uvidíte na konkrétních příkladech. Procvičíte si vše, co jste se naučili na Základním kurzu:

Při tréninku asociací si procvičíte spojování dvou pojmů a vytváření příběhů pomocí fantazie - základ všech dalších paměťových technik.
Naučíte se kompletní Master systém, díky kterému si následně dokážete zapamatovat jakékoliv číslo a spoustu dalších informací.
Díky potrénování transformací už pro vás nebude žádný problém převést si jakýkoliv neuchopitelný pojem na snadno zapamatovatelný obrázek.
Připomeneme si také paměťové cesty a principy jejich tvoření, a co je nejdůležitější, vyzkoušíte si je v praxi - sami si několik paměťových cest vytvoříte.

Tento program je pro vás obzvláště vhodný, pokud:

jste Základní kurz Školy paměti absolvovali již před časem a chtěli byste se k paměťovým technikám po delší době vrátit. Všechny procvičované techniky jsou znovu vysvětleny a jejich použití je předvedeno na konkrétních příkladech, takže si na ně rychle vzpomenete.

Koupit program 21 dní po Základním kurzu


500

= pouze 24 denně!

100% ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ


KOUPIT NYNÍ
Aristoteles

Jsme tím, co opakovaně děláme. Dokonalost není čin, ale zvyk.

Aristoteles
Možná se ptáte:

A k čemu potřebuji program, když můžu trénovat sám?

Správná otázka. Ze zkušenosti víme, že nejčastějším důvodem, proč člověk s trénováním paměti přestane, je, že ho trénink přestane bavit. To bývá způsobeno především dvěma problémy:

  1. Tím, že si člověk nestanoví konkrétní cíl a chybí mu pak motivace.
  2. Tím, že člověk trénuje příliš, protože si myslí, že čím rychleji natrénuje, tím lepší bude. Pak ale přichází zklamání, když nevidí změny ihned, a s tréninkem postupně přestane.

Základem úspěchu je ale vydržet trénovat dlouhodobě a přesně s tím vám náš program pomůže!

Stanoví vám jasný a jednoduchý cíl - každý den odtrénovat předepsaný trénink. Nic víc, nic míň.

Zároveň vám ukáže správnou kombinaci a dávkování tréninku, tak abyste již s tréninkem nechtěli nikdy skončit a z pravidelného trénování paměti si vytvořili zvyk. A v případě, že na trénink zapomenete, vám aplikace pošle emailem upozornění.

100% ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI

Máte pochybnosti, zda je tento program pro Vás a jestli budete trénování zvládat? Nemusíte se bát. Pokud zjistíte, že Vás trénování nebaví nebo ho nezvládáte, stačí nám napsat. Když nám do 7 dnů od objednání programu pošlete email a jednoduše nám napíšete, že Vás trénink nebaví nebo ho nezvládáte, nebo že program z nějakého jiného důvodu nesplnil Vaše očekávání, vrátíme Vám všechny peníze. Bez dalších otázek.

Koupit program 21 dní po Základním kurzu


500

= pouze 24 denně!

100% ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ


KOUPIT NYNÍ