I VY MÁTE DOKONALOU PAMĚŤ

Jen Vám ještě nikdo neukázal, jak ji správně používat.

Chci se dozvědět více

CVIČTE PAMĚŤ ZDARMA

Jedinečná aplikace od nejznámějšího trenéra paměti v České republice Jakuba Poka, která je navíc zcela zdarma. Přesvědčte se, že špatná paměť neexistuje - jen ji neumíme správně používat.

NAUČÍME VÁS TO

Ukážeme vám techniky, díky kterým si zapamatujete čísla, slovíčka, obličeje, či jména. Dozvíte se tipy na trénování paměti a efektivnější učení. Naleznete zde mnoho online cvičení pro lepší paměť.

ZVLÁDNU TO I JÁ?

Samozřejmě! Pro používání paměťových technik není potřeba být génius. Trénink mozku a paměti je vhodný nejen pro seniory, ale pro každého bez rozdílu věku a vzdělání. Zvládnou to opravdu všichni!

Jak je na tom vaše paměť? Vyzkoušejte ji!

Jednoduchým testem zjistěte, jak je na tom vaše paměť v porovnání s ostatními.

VYZKOUŠET PAMĚŤ

Mark Twain

Jsme tím, co si pamatujeme. Bez paměti mizíme, přestáváme existovat, naše minulost je vymazána. A přece věnujeme paměti jen málo pozornosti, kromě případů kdy nás opustí. Děláme strašně málo k jejímu procvičení, živení, posilování a ochraně.

Mark Twain

JSTE ABSOLVENTEM ZÁKLADNÍHO KURZU ŠKOLY PAMĚTI?

Nechte se od nás vést tréninkem paměti dalších 21 dní v našem online tréninkovém programu!

David Bíža

Moc se mi to líbilo. Ráno jsem se vždy těšil, jak to na mě v emailu bliká :) Dávkování cvičení je tak akorát, když člověk chce není problém to zvládat. Oceňuji, jak systém vychází uživateli vstříc, to málokteré aplikace nabízí. To co jste vytvořili, gratuluji, skvělá práce!

David Bíža

Luboš Fleischmann

Jsem nadšen, jak jsem se zlepšil. Chytlo mě to a bojuji se sebou jak se dá. Také se těším na aplikaci ohledně jazyků, hned jak bude k dispozici, tak se přihlásím a půjdu do toho. Děkuji Vám za změnu mého každodenního života v tom smyslu, že vlastně už měsíc každý den trénuji svou paměť a jsou patrné výsledky.

Luboš Fleischmann

Lenka Rucká

Chtěla bych Vám poděkovat za tuto aplikaci. Jsem na mateřské se dvěma malými dětmi a tento program mi pomohl dodat sebedůvěru. Každý den jsem se těšila na email a úkoly, které jste připravili. (Po nočním krmení syna jsem nahlédla do mejlu a někdy se i v noci pouštěla do úkolů :-)). Ještě jednou děkuji.

Lenka Rucká

Jak fungují paměťové techniky?

„Lidé, kteří si zapamatují celý balíček 52 karet za dvě minuty, nebo si uloží do paměti dvě stě cizích slovíček za půl hodiny, nemají fotografickou paměť. Oni pouze znají paměťové techniky a díky nim využívají obrovského potenciálu našeho mozku - naší úžasné paměti."

Paměťové techniky, které můžete v naší aplikaci procvičovat:

Čísla

Čísla jsou abstraktní a pro naší paměť těžko uchopitelná, proto je jejich zapamatování velmi obtížné. Tedy, pokud neznáte ty správné techniky, samozřejmě!

Vyzkoušet

Pojmy

Stačí trocha tréninku a zapamatovat si nákupní seznam, krátkou prezentaci nebo třeba argumenty do diskuse s kolegy pro vás už nebude žádný problém.

Vyzkoušet

Jména a obličeje

Také často zapomenete jméno člověka, který se vám představuje, hned potom, co si s ním potřesete rukou? S tím je konec. Naučíme vás, jak si snadno a rychle zapamatovat každého!

Dostupné pro přihlášené uživatele.
Registrace je zdarma!

Asociace

Vytváření asociací mezi různými pojmy (spojování pojmů), je základním kamenem paměťových technik. Využívá se ve všech pokročilejších paměťových technikách, proto je jeho trénink velmi důležitý.


Dostupné pro přihlášené uživatele.
Registrace je zdarma!

Transformace

Díky transformování (převedení) neuchopitelných pojmů na jasné a uchopitelné obrazy, které si naše paměť snadno uloží, si lehce zapamatujeme třeba cizí slova nebo matematické vzorce.


Dostupné pro přihlášené uživatele.
Registrace je zdarma!

Master system

Master systém je hvězdou paměťových technik. Má mnohostranné uplatnění - kromě možnosti uložit si obrovské množství informací v přesném pořadí za sebou slouží hlavně k zapamatování čísel.


Dostupné pro přihlášené uživatele.
Registrace je zdarma!

Paměťové cesty

Římský Loci systém neboli metoda paměťových cest je jednou z nejgeniálnějších paměťových technik vůbec. V naší aplikaci si můžete ukládat své vytvořené paměťové cesty a následně je procházet a procvičovat.


Dostupné pro přihlášené uživatele.
Registrace je zdarma!

Karty

Současný světový paměťový šampion si dokáže zapamatovat přesné pořadí balíčku 52 hracích karet za cca 21 vteřin. Vám to možná bude trvat zpočátku trochu déle, ale s trochou tréninku...


Dostupné pro přihlášené uživatele.
Registrace je zdarma!

Svátky

Memorování svátků v kalendáři je v naší aplikaci pomyslnou paměťovou třešničkou na dortu. Někomu to může připadat jako absolutně zbytečné, zvlášť v dnešní době, ale opak je pravdou!


Dostupné pro přihlášené uživatele.
Registrace je zdarma!

Kde všude jste mohli o Škole paměti číst nebo slyšet: